Author: h***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality and good materials
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$30.90
Original Price: HK$32.00
| Material | Copper |
| Length | 13cm |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw2404060959408947 |
Brand Name: D8
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/D8-sc-0141762590.html
Quality: 3294224 people said the quality is very good!
Author: h***8
Date:
Review: good quality and good materials
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***e
Date:
Review: حلو وسعره ممتاز وخامته قوية
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***n
Date:
Review: Very good fast with m.3
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: N***a
Date:
Review: très mignon et de bonne qualité on peut le mettre partout je recommande c'est uune pépite
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.